ACROPOL TORBA EVLERİ

Tasarım kararları alırken Bodrum’un karakteristik mekân formlarını ve mekân kurgularını göz önünde bulundurduk. Proje alanımızın denize olan yakınlığı ile mekân kurgularımızı denizle anlamlı bir ilişki kurabilecekleri şekilde konumlandırdık. Tasarım alanımızda oluşturduğumuz yollar ile kütlesel ilişkiler kurduk. Modern cephe hareketleri ve işlevle sel mekân organizasyonları ile bir bütün olarak kurguladık. Parselimizin bulunduğu konum ve denizin maviliğine olan yakınlığını göz önünde bulundurarak tasarladığımız bu projemizde denizin maviliğini adeta mekanlarımızın içine taşıdık.

Proje alanımız 4 ayrı müstakil villa ve bunlara ek olarak 5 bağımsız bölüm içeren 1 adet bloktan oluşmaktadır. Toplam 5 Blok 9 bağımsız bölümden oluşan bu projemiz zengin peyzaj dokusu ile birlestirilmiştir.

VİLLALAR

Villalarımız 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. 4 adet villamız bulunmakta olup her bir villamızda 2 adet yatak odası, ebeveyn banyosu, salon, mutfak ve genel banyo+wc oluşmaktadır.

DAİRELER

Bu bloğumuz 3 adet dubleks ve 2 adet daireden oluşmaktadır.

DUBLEKS DAİRELER

Dubleks daireler bodrum zemin olmak üzere iki kattan oluşmaktadır. Dubleks dairelerimizin 2 tanesi 4+1 diğer dubleks dairemiz 2+1 olarak tasarlanmıştır.

Üst Kat 2 Adet Daire

En üst katta 2 adet daire 3+1 olarak tasarlanmıştır.

Bu projemiz denizin maviliği ile bütünleşik ve merkezi konumdadır. Tasarım alanında sağladığımız yatay sirkülasyonlar parseldeki doluluk boşluk oranlarını girdi olarak projeye işledik. İklim ve coğrafyasını göz önünde bulundurarak tasarladığımız bu projemizde konforlu, huzurlu, modern ve lüks yaşam alanları sunmaktayız.

Sizi Arayalım

VAZİYET PLANI

TANITIM VİDEOSU

Yatırımlarınıza değer katmaktan mutluluk duyarız…

Mülkiyeti size ait olan arazi/arsa üzerine imarı planlanan tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnşaat taahhüt işlemlerindeki tüm süreç uzman kadromuz tarafından hazırlanır.

Grup Aura

Merkez Mh. Orhangazi Cd. No:1

Konacık / Bodrum / Türkiye

+90 533 151 92 73

pazarlama@grupaura.com.tr