KURUMSAL

Grup Aura, güçlü sermaye yapısı, teknik alanda uzmanlaşmış kadrosu ve doğru stratejileri ile ülkemizin inşaat sektöründe önde gelen kuruluşlarından biridir. Firmamız kurulduğu 2012 yılından bu yana Türkiye pazarında lider bir marka değeri yaratmayı esas almış, gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar bırakma misyonuyla kent mimarisine ve yaşama değer katan sayısız projeyi hayata geçirmiştir.

Son teknolojiyi güvenilir ve dayanıklı yapılar imar etmek için projelerimize entegre ederek,  hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuz olmuştur. Bodrum’u uluslararası arenada temsil eden bir marka haline gelmiş olmamız Grup Aura’nın kaliteli, yenilikçi ve verimlilik odaklı başarısındadır. İmar ettiğimiz büyük projeler ile yaşadığımız kente modern bir kimlik kazandırmayı ve sunduğumuz olanakların yanı sıra getirdiğimiz yeniliklerle kişilerin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve ekibimizin dinamik yapısına borçluyuz.

BAŞKANIN MESAJI

Grup Aura olarak; sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimiz olmuştur. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.

Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması Grup Aura çalışanlarının ortak değerleridir.

İş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeye sahibiz.

Hedefimiz, hem yaşadığımız güzel Bodrum’umuzda hem de ülkemizin her köşesinde çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.

Selahattin POLAT

Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYON

Profesyonel bakış açısı ile yüzlerce aileyi yuva sahibi yapan, ürettiği projeler ile bulunduğu yere kimlik kazandıran Grup Aura, sunduğu olanaklar ve getirdiği yeniliklerle size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor!

MİSYON

Grup Aura, faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, büyük rekabet avantajları sağlayarak pazar hacmini ve derinliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedefe çalışanlarımız, iş ortaklarmız ve müşterilerimiz arasında uyum ve sinerji yaratan işbirliği yoluyla ulaşılacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile ülkemizde faaliyet gösteren güvenilir ve en çok tercih edilen kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hem de takım arkadaşlarımız arasında ortak bir güç yaratabilmek adına benimsediğimiz değerler;

 • Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak.
 • Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak.
 • Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda üst düzey bir kalite yönetimi politikası yürütmek.
 • Tüm çalışanlarımızın, şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

TARİHÇE

Bodrum çevresinde yatırım değeri yüksek, nitelikli lüks konutları anahtar teslim prensibi ile malikleriyle buluşturduğumuz yapımı tamamlanan projelerimiz şu şekildedir;

 • 2012 – 2014 yılları arasında inşa edilen ve 65 villadan oluşan Acropol Bodrum,
 • 2014 – 2016 yılları arasında inşa edilen ve 120 daireden oluşan Park Bodrum,
 • 2016 – 2017 yılları arasında inşa edilen ve 11 villadan oluşan Acropol Citrine,
 • 2016 – 2018 yılları arasında inşa edilen ve 9 villadan oluşan Acropol Amethyst,
 • 2017 – 2018 yılları arasında inşaa edilen 22 daireden oluşan Küçükbük Aura,
 • 2018 yılında inşa edilen ve 32 daireden oluşan Gölköy Aura,
 • 2018-2019 yılları arasında inşa edilen ve 68 daire ile 2 adet VIP villadan oluşan Turgutreis Aura,

 • 2018- 2020 yılları arasında inşa edilen ve 33 adet butik villadan oluşan Acropol Pedasa ve 4 adet havuzlu villadan oluşan Acropol Pedasa Elite,
 • 2019 – 2020 yılları arasında inşa edilen 150 yatak kapasiteli butik otel Acropol of Bodrum Beach Hotel,
 • 2020 yılında inşa edilen ve 17 müstakil havuzlu villadan oluşan Acropol Vadi,
 • 2020 yılında inşa edilen ve 10 adet dubleks havuzlu villadan oluşan Acropol Saklı Vadi,
 • 2020 yılında inşa edilen ve 4 adet dubleks havuzlu villadan oluşan Acropol Geriş,
 • 2021 yılında inşa edilen ve 10 müstakil havuzlu villadan oluşan Toscana.

Yapımı devam eden güncel projelerimizle ülkemize nitelikli, güvenilir ve yatırım potansiyeli yüksek gayrimenkuller kazandırmayı sürdürmekteyiz.