ACROPOL UNIQUE

Sağlıklı yaşam konseptiyle tasarlamaya başladığımız Türkbükü projemizde tüm villalarımızı doğal ışık, eşsiz manzaralar ve zengin peyzaj dokusu ile birleştirdik.

Bodrum’un geleneksel dokusunu modern mimari ilkelerle harmanlayarak planladığımız projemizde doğayla iç içe olmasına özen gösterdik. Eğimli arazi yapısı sebebi ile oluşturduğumuz özel projemizde eğimi fırsata dönüştürdük. Proje alanımız ortasından geçen doğal nehir ile villa sakinlerimizin eşsiz bir manzara ile buluşmasını amaçladık. Projemizdeki her bir villamızın kişiye özel müstakil villa olmasına özen gösterdik.  Özgürlük, rahatlık ve konfor, müstakil villalarımızın size sunduğu ayrıcalıkların başında gelmesini istedik.

Türkbükü Projemizde toplam 50 villa bulunmaktadır. Villalarımızda oluşturduğumuz geniş yaşam alanları sizi hayallerinizin ötesine taşıyacak şekilde projelendirilmiştir.  Geniş ferah alanlardan oluşan villalarımız dubleks olarak tasarlanmıştır.  Projemizin alt katında geniş salon mutfağı ve bir yatak odası, üst katta ise 3 yatak odası ile 4+1 şeklinde tasarlanmıştır.

Mekanlar arasındaki ilişkileri düzenlerken sakinliği ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz  modern ve estetik dokunuşlarla zarif bir görünüm elde ettik.

Hayatın stresli yoğun temposunu göz önünde bulundurarak tasarladığımız bu projemizde sadece yeni yaşam alanları değil modern mimarisi, zengin peyzaj dokusu ve eşsiz manzaraları ile lüks ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya özen gösterdik.

Sizi Arayalım

TANITIM VİDEOSU

Yatırımlarınıza değer katmaktan mutluluk duyarız…

Mülkiyeti size ait olan arazi/arsa üzerine imarı planlanan tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnşaat taahhüt işlemlerindeki tüm süreç uzman kadromuz tarafından hazırlanır.

Grup Aura

Merkez Mh. Orhangazi Cd. No:1

Konacık / Bodrum / Türkiye

+90 533 151 92 73

pazarlama@grupaura.com.tr