TURGUTREİS AURA

Turgutreis Aura 2018-2020 yılları arasında inşa edilen ve 68 daire ile 2 adet VIP villadan oluşan projemizdir. Merkezi konumu ve geniş sosyal imkânlarıyla öne çıkan 3 ayrı tip daire, stüdyo ve müstakil flat yaşam alanlarından oluşmaktadır. Sitede güvenli çocuk oyun alanı, güvenlik girişi, otomatik araç tanıma sistemi bulunmaktadır. Birçok alışveriş merkezine, prestijli eğitim kurumlarına, hastanelere ve diğer önemli noktalara yakın mesafededir.

Sizi Arayalım

VİLLALAR

2 adet 3+1 panoramik deniz manzaralı özel havuz ve bahçeye sahip olan 170 m² lik flat villaların 2’şer araçlık otopark alanı bulunmaktadır. Misafir araçları için de ayrıca otopark mevcuttur. Yüzme havuzlarının bakımı site personeli tarafından periyodik olarak yapılacak şekilde programlanmıştır.

FLAT DAİRELER

Flat daireler içerisinde kullanılan malzemelerin, özel yalıtım sistemi, kaliteli alüminyum doğramalar ve argon gazlı ısı camlar sayesinde yaşam kalite standartlarınızı yüksekte tutmayı amaçlamıştır.

STÜDYO DAİRELER

12 adet 1+1  45 m² stüdyo daireler full deniz manzaralı ve ortak havuzludur. Kompakt tasarımı, sosyal  ve sportif aktivitelere fırsat sunan özel odaları, home ofis çalışma imkânı ve metrekaresine uygun fiyatlarıyla avantajlı bir yatırım ve yaşam fırsatıdır.

VAZİYET PLANI

Turgutreis Aura
Yatırımlarınıza değer katmaktan mutluluk duyarız…

Mülkiyeti size ait olan arazi/arsa üzerine imarı planlanan tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnşaat taahhüt işlemlerindeki tüm süreç uzman kadromuz tarafından hazırlanır.

Grup Aura

Merkez Mh. Orhangazi Cd. No:1

Konacık / Bodrum / Türkiye

+90 533 151 92 73

pazarlama@grupaura.com.tr

© Telif Hakkı - Grup Aura