TURGUTREİS AURA

Aura Turgutreis Bodrum‘un en güzel gün batımına, mandalina bahçelerine sahip Turgutreis mahallesinde inşa edilmiştir. İnşaatı 2018 yılında başlamış 2020 yılı başında proje tamamlanmıştır.

Merkezi konumu ve geniş sosyal imkanlarıyla öne çıkan 3 ayrı tip daire, stüdyo ve müstakil flat yaşam alanlarından oluşmaktadır. 4 mevsim kullanıma uygun; konumu, manzarası ve sağladığı imkanlar ile sahiplerine unutulmaz anılar vaat ediyor.

FLAT DAİRELER

Turgutreis Aura sitemizde 56 adet 3+1 full deniz manzaralı flat daireler.

Güvenli çocuk oyun alanı, güvenlik girişi, otomatik araç tanıma sistemi ile güvenliği yüksek seviyede tutmaktadır.

Flat daireler içerisinde kullanılan malzemelerin, özel yalıtım sistemi, kaliteli alüminyum doğramalar ve argon gazlı ısı camlar sayesinde yaşam kalite standartlarınızı yüksekte tutmayı amaçlamıştır. Birçok alışveriş merkezine, prestijli eğitim kurumlarına, hastanelere ve diğer önemli noktalara yakın mesafededir.

VİLLALAR

2 adet 3+1 panaromik deniz manzaralı özel havuz ve bahçeye sahip olan 140 m2 lik flat villaların her birine özel havuzları bulunmaktadır.

Her villaya ait özel yeşil alanlar bulunuyor ve bahçeler için otomatik sulama sistemi mevcut. Her villaya 2’şer araçlık otopark alanı ayrılmış durumda. Misafir araçları için de ayrıca otopark mevcut.. Yüzme havuzların bakımı, site personeli tarafından periyodik olarak yapılacak şekilde programlanmış.

STÜDYO DAİRELER

Stüdyo daireler kompakt tasarımları ve işlevsel kullanımıyla dikkat çekiyor.

12 adet 1+1  stüdyo daireler  full deniz manzaralı 45m2 lik ortak havuzlu dairelerdir. Tek bir odanın yaşam alanı olarak kullanıldığı stüdyo daire özelliklerine göre mutfaklar, Amerikan tarzı olarak tasarlandı. 45 metrekarelik bu 1+1 daireler; kompakt tasarımı, sosyal & kültürel & sportif aktivitelere fırsat sunan özel odaları, home ofis çalışma imkanı ve metrekaresine uygun fiyatlarıyla avantajlı bir yatırım ve yaşam fırsatı sunuyor.

İçerisinde kullanılan malzemelerin, özel yalıtım sistemi, kaliteli alüminyum doğramalar ve argon gazlı ısı camlar sayesinde yaşam kalite standartlarınızı yüksekte tutmayı amaçlamıştır. Birçok alışveriş merkezine, prestijli eğitim kurumlarına, hastanelere ve diğer önemli noktalara yakın mesafededir.