İNSAN KAYNAKLARI

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Grup Aura olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir, müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan Grup Aura bünyesine katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Grup Aura Ailesi”ne katılmak için; özgeçmişinizi (CV”nizi) muhasebe@grupaura.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Diğer pozisyonlar için alternatif olarak özgeçmişinizi +90 252 319 66 61 numaralı faksımıza iletebilirsiniz.