AURA BLUE LIFE

Doğanın ve denizin kalbinde büyüleyici bir yaşam

Benzersiz kimliği ile büyüleyici Ege mimarisinden ilham alarak; çevresine duyarlı, sürdürülebilir, doğanın eşsiz güzelliklerine duyduğumuz sevgiyle onu incitmeden tasarladığımız yeni projemiz ile sizlerleyiz. Tabiatın büyüleyici manzarası ve arazi dokusundaki canlılığını, tasarımlarımızdaki özgünlüğümüz ile harmanlayarak projemizi taçlandırdık.

Geleneksel inşaat teknikleri ile modern tasarım ilkelerini buluşturarak ihtiyaçlar doğrultusunda;

  • Villalar ve Daireler
  • AVM
  • Park Alanı
    olmak üzere üç farklı konseptin kendi içleri ve birbirleri arasında olan ilişkileri ile kuvvetli bağlar yakalayarak mekan kurgularını düzenledik. Estetik ve geleneksel güzellikleri göz önünde tuttuğumuz projemizde arazi eğimini avantaja çevirerek bütün yapılarımızda eşsiz manzaralar yakaladık.

Estetiğin ve doğanın mimari ile buluşması

Toplam 45.522 m2 üzerinde 70 blok 167 bağımsız bölüm şeklindedir, 132 daire 35 villa bulunmaktadır. Yapıları; büyük bahçeleri, bulundukları arazi ile uyumlu peyzaj düzenlemeleriyle birlikte bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile içindeki etkileşimi güçlendirebilecek iç mekan kurgularıyla tasarladık.

Geniş ve ferah yaşam alanları ile kendinizi huzurlu bir hayatın içinde bulacaksınız

Yapılar cephe, çatı tasarımları, kullanılan materyaller, konforlu iç ve dış mekanlarıyla birbirleri arasında uyumluyken uygun dokunuşlar ile mahremiyetin de sağlanmış olduğu geniş ve ferah alanlara özen gösterdik. Proje alanındaki eğimi fırsata çevirerek her villa için deniz, göl

ve bahçelerin bulunduğu büyüleyici manzaralar elde ettik. Tüm mekanlar doğal ışıkla aydınlanabilecek şekilde tasarlanırken ortak alanlardaki yoğun etkileşimi karşılayabilmek amacıyla geniş ve ferah salon dizaynları yaptık. Her villanın kullanabileceği havuzlar, park alanları ve yeşil alanlar ile işlevselliği güçlendirdik.

Sizi Arayalım

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

KONUM

Yatırımlarınıza değer katmaktan mutluluk duyarız…

Mülkiyeti size ait olan arazi/arsa üzerine imarı planlanan tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnşaat taahhüt işlemlerindeki tüm süreç uzman kadromuz tarafından hazırlanır.

Grup Aura

Merkez Mh. Orhangazi Cd. No:1

Konacık / Bodrum / Türkiye

+90 533 151 92 73

pazarlama@grupaura.com.tr